Šiaulių rajono pirmenybės 2018. Šona- Vėžėžeris 144MHz


Grafikai ir GPS takas

SFR event centre. Copyright (C) Sportservice Ltd. www.sportsystem.ru 

W19

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 34 ŠARPILO MIGLĖ 5 01:35:51 1 16:32[3] 46:12[4]
29:40
65:46[1]
19:34
87:56[2]
22:10
95:39[100]
7:43
2 30 MICEVIČIŪTĖ AUSTĖJA 5 01:44:06 2 19:02[3] 50:38[4]
31:36
75:55[1]
25:17
96:44[2]
20:49
103:53[100]
7:09

W21

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 62 NAKVOSĖ NADEŽDA 5 00:59:03 1 12:47[3] 26:49[4]
14:02
41:31[1]
14:42
54:36[2]
13:05
58:51[100]
4:15
2 63 KAMAREVCEVA GIEDRĖ 5 01:33:31 2 22:25[3] 51:01[4]
28:36
70:28[1]
19:27
85:49[2]
15:21
93:18[100]
7:29
3 99 DAUDARAVIČIENĖ VITA  4 01:48:41 3 21:27[2] 40:20[4]
18:53
84:15[3]
43:55
108:24[100]
24:09

M21

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 27 ŠIUKŠTERIS TOMAS 6 01:53:21 1 32:44[3] 42:21[5]
9:37
70:00[4]
27:39
95:40[1]
25:40
106:56[2]
11:16
113:05[100]
6:09
2 131 ROLANDAS VOLBIKAS 6 02:07:19 2 18:34[3] 40:17[5]
21:43
63:38[4]
23:21
93:29[1]
29:51
121:36[2]
28:07
127:09[100]
5:33
3 101 RUZGIS KĘSTUTIS 5 01:57:10 3 24:48[3] 35:39[5]
10:51
90:05[1]
54:26
111:33[2]
21:28
0:00
4 61 TAMAŠEVIČIUS AUDRIUS 3 01:15:30 4 17:40[3] 66:39[4]
48:59
75:14[100]
8:35
5 60 NAVICKAS JULIUS 2 01:10:49 5 37:01[5] 53:56[3]
16:55

M40

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 86 KALVELIS VLADAS   6 01:27:08 1 14:11[3] 22:59[5]
8:48
53:34[4]
30:35
73:55[1]
20:21
81:35[2]
7:40
86:55[100]
5:20

W50

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 74 UŽIENĖ SIGITA  3 01:13:36 1 36:21[2] 50:27[1]
14:06
73:13[100]
22:46

M50

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 37 DAPKUS ROBERTAS   5 01:02:05 1 12:36[3] 20:11[5]
7:35
45:01[4]
24:50
56:29[2]
11:28
61:50[100]
5:21
2 172 BARTKUS VIKTOR 5 01:16:54 2 13:45[3] 27:20[5]
13:35
58:16[4]
30:56
71:41[2]
13:25
76:41[100]
5:00
3 58 BASYS RIMANTAS  5 01:16:54 2 13:23[3] 22:53[5]
9:30
46:50[4]
23:57
71:10[2]
24:20
76:40[100]
5:30
4 56 NAVICKAS EGIDIJUS 5 01:36:33 4 26:27[5] 35:50[3]
9:23
67:32[2]
31:42
89:32[4]
22:00
96:19[100]
6:47

M60

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 166 SIMANAITIS ALVYDAS 5 01:11:03 1 21:52[5] 31:14[3]
9:22
52:06[2]
20:52
65:01[4]
12:55
70:52[100]
5:51

M70

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4
1 59 DAPKUS ALGIMANTAS 3 01:16:26 1 29:55[2] 42:38[1]
12:43
76:08[100]
33:30