All posts by AlgisGSM

2019 ARDF Season Opening

2019 m. SRP sezono atidarymo varžybos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti klasikos rungtyse vyks kovo 10-11 dienomis.

Kovo 10 d. (Sekmadienis) – 144 MHz rungtis. Rinktis 12 val Vainagiuose už medelyno.

Vieta: 55.8041573 22.9866459

Lapės:
„Lapių“ dažnis – 144,5 MHz,
Finišas – 144,9 MHz.

Kovo 11 d. (Pirmadienis) – 3,5 MHz rungtis Šaltupio miške.

Vieta: 55.795587, 22.955835

Maps.lt: https://bit.ly/2XHOgFo

Lapės:
„Lapių“ dažnis – 3,52 MHz,
Finišas – 3,6 MHz.

Prašome užsiregistruoti iki 2019 03 08 (Penktadienis) 17 val.

Treniruotė 2019.03.03 – Results

Treniruotė 3,5 MHz. Girnikų miškas, 2019.03.03. Results (intermediate times)

SFR event centre. Copyright (C) Sportservice Ltd. www.sportsystem.ru

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7
1 33 NAKVOSAS MINDAUGAS 7 00:53:34 1 7:37[50] 16:15[3]
8:38
24:46[5]
8:31
33:17[2]
8:31
41:12[4]
7:55
49:13[1]
8:01
53:18[100]
4:05
2 50 BASYS RIMANTAS  7 00:59:10 2 10:56[50] 22:50[3]
11:54
32:30[5]
9:40
40:39[2]
8:09
45:45[1]
5:06
53:05[4]
7:20
58:51[100]
5:46
3 3 RUZGIS KĘSTUTIS 7 01:03:03 3 9:40[50] 16:08[1]
6:28
29:02[3]
12:54
38:35[5]
9:33
48:37[2]
10:02
57:14[4]
8:37
62:45[100]
5:31
4 51 SIMANAITIS ALVYDAS 7 01:07:03 4 9:48[50] 22:12[3]
12:24
34:47[5]
12:35
43:16[2]
8:29
51:13[1]
7:57
60:24[4]
9:11
66:40[100]
6:16
5 29 TAMAŠEVIČIUS AUDRIUS 7 01:17:09 5 10:36[50] 27:17[3]
16:41
43:09[5]
15:52
54:41[2]
11:32
62:02[1]
7:21
70:44[4]
8:42
76:47[100]
6:03
6 124 KALVELIS VLADAS   7 01:21:44 6 9:43[50] 14:49[5]
5:06
28:11[2]
13:22
46:14[1]
18:03
58:41[3]
12:27
75:11[4]
16:30
81:19[100]
6:08
7 47 SKUDRICKAS MANTAS 7 01:23:43 7 9:26[50] 23:32[3]
14:06
41:14[5]
17:42
52:16[2]
11:02
66:11[1]
13:55
75:15[4]
9:04
83:20[100]
8:05
8 21 KAMAREVCEVA GIEDRĖ 5 01:15:43 8 13:38[4] 34:03[5]
20:25
50:23[3]
16:20
67:56[1]
17:33
75:21[100]
7:25
9 39 MICKYTĖ VILTĖ   5 01:27:50 9 14:43[4] 33:00[1]
18:17
45:54[5]
12:54
67:31[3]
21:37
87:28[100]
19:57
10 40 BOGUŠIENĖ ASTA 4 01:01:00 10 20:38[5] 33:18[2]
12:40
50:04[1]
16:46
60:32[100]
10:28
11 5 DAPKUS ALGIMANTAS 4 01:12:15 11 24:39[4] 45:37[2]
20:58
57:31[1]
11:54
71:41[100]
14:10

Lietuvos valstybės atkūrimo diena – Results

Varžybos “Vasario 16 dienos” proga. Šilelis, Sprintas, SFR SFR event centre. Copyright (C) Sportservice Ltd. www.sportsystem.ru

ALL 

ALL

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10 #11 #12
1 30 BASYS RIMANTAS  12 00:35:23 1 1:59[4] 3:58[2]
1:59
9:02[5]
5:04
10:37[3]
1:35
13:29[1]
2:52
14:42[56]
1:13
16:33[51]
1:51
19:39[53]
3:06
24:36[55]
4:57
30:58[54]
6:22
33:57[52]
2:59
35:05[6]
1:08
2 40 KALVELIS VLADAS   12 00:40:39 2 2:32[4] 4:28[2]
1:56
9:22[5]
4:54
11:49[3]
2:27
15:17[1]
3:28
16:36[56]
1:19
19:14[51]
2:38
22:43[53]
3:29
28:26[55]
5:43
35:39[54]
7:13
39:07[52]
3:28
40:17[6]
1:10
3 64 SIMANAITIS ALVYDAS 12 00:41:03 3 2:27[4] 5:01[2]
2:34
9:28[5]
4:27
13:21[3]
3:53
17:01[1]
3:40
18:31[56]
1:30
20:38[51]
2:07
24:15[53]
3:37
29:11[55]
4:56
35:13[54]
6:02
39:23[52]
4:10
40:47[6]
1:24
4 37 NAVICKAS EGIDIJUS 12 00:44:33 4 1:51[4] 8:13[5]
6:22
9:54[3]
1:41
13:51[1]
3:57
16:19[2]
2:28
18:55[56]
2:36
21:33[52]
2:38
26:13[51]
4:40
29:47[53]
3:34
34:43[55]
4:56
40:48[54]
6:05
44:12[6]
3:24
5 34 BARTKUS VIKTOR  12 00:45:21 5 6:01[4] 8:35[2]
2:34
10:48[1]
2:13
15:08[5]
4:20
16:40[3]
1:32
21:12[56]
4:32
23:27[51]
2:15
26:42[53]
3:15
33:18[55]
6:36
40:17[54]
6:59
44:01[52]
3:44
45:05[6]
1:04
6 32 KAMAREVCEVA GIEDRĖ 12 00:48:51 6 3:14[4] 6:01[2]
2:47
8:19[1]
2:18
13:36[3]
5:17
15:26[5]
1:50
22:06[56]
6:40
24:41[51]
2:35
29:44[53]
5:03
35:52[55]
6:08
42:25[54]
6:33
46:51[52]
4:26
48:30[6]
1:39
7 5 NAVICKAS JULIUS 12 00:51:16 7 5:53[4] 14:22[5]
8:29
17:01[3]
2:39
21:03[2]
4:02
23:14[1]
2:11
24:14[56]
1:00
26:47[51]
2:33
30:46[53]
3:59
37:51[55]
7:05
45:42[54]
7:51
49:29[52]
3:47
50:55[6]
1:26
8 23 LAZDAUSKAS ROLANDAS   12 00:51:40 8 4:49[4] 14:13[1]
9:24
16:11[2]
1:58
21:16[5]
5:05
22:42[3]
1:26
26:52[56]
4:10
29:15[51]
2:23
32:47[53]
3:32
39:22[55]
6:35
46:33[54]
7:11
50:15[52]
3:42
51:24[6]
1:09
9 12 TAMAŠEVIČIUS AUDRIUS 12 00:53:51 9 2:24[4] 6:57[2]
4:33
12:45[1]
5:48
17:56[5]
5:11
19:39[3]
1:43
24:38[56]
4:59
27:14[51]
2:36
38:25[55]
11:11
40:43[53]
2:18
48:04[54]
7:21
51:54[52]
3:50
53:29[6]
1:35
10 9 SUTKUS RAMŪNAS 12 00:55:41 10 3:46[4] 7:14[2]
3:28
11:42[1]
4:28
18:59[5]
7:17
21:50[3]
2:51
27:32[56]
5:42
30:26[51]
2:54
34:36[53]
4:10
40:30[55]
5:54
49:06[54]
8:36
53:29[52]
4:23
55:17[6]
1:48
11 47 SKUDRICKAS MANTAS 12 00:56:39 11 1:58[4] 4:36[2]
2:38
8:35[1]
3:59
17:03[5]
8:28
18:38[3]
1:35
23:34[56]
4:56
26:15[51]
2:41
31:38[53]
5:23
36:39[52]
5:01
40:46[54]
4:07
51:52[55]
11:06
56:18[6]
4:26
12 2 ŽUKAUSKAS ARTŪRAS 12 00:59:02 12 4:00[4] 12:05[5]
8:05
16:06[3]
4:01
22:19[2]
6:13
25:20[1]
3:01
27:23[56]
2:03
30:35[51]
3:12
40:50[55]
10:15
44:05[53]
3:15
50:35[52]
6:30
55:47[54]
5:12
58:43[6]
2:56
13 58 BOGUŠIENĖ ASTA 12 01:07:51 13 4:39[4] 13:55[5]
9:16
18:04[3]
4:09
24:14[2]
6:10
27:55[1]
3:41
29:41[56]
1:46
33:54[51]
4:13
42:42[53]
8:48
50:55[55]
8:13
59:56[54]
9:01
65:32[52]
5:36
67:23[6]
1:51
14 4 MARŠALKA ARŪNAS 12 01:14:30 14 4:58[4] 14:31[1]
9:33
21:18[5]
6:47
28:12[3]
6:54
34:58[2]
6:46
37:56[56]
2:58
41:16[51]
3:20
50:43[53]
9:27
58:54[55]
8:11
67:29[54]
8:35
72:35[52]
5:06
74:07[6]
1:32
15 33 DAPKUS ALGIMANTAS 8 00:48:19 15 4:45[2] 13:59[3]
9:14
21:19[1]
7:20
23:44[56]
2:25
30:16[51]
6:32
36:50[53]
6:34
44:48[52]
7:58
47:40[6]
2:52