Category Archives: Results

Šiaulių Rajono Pirmenybės 2022 – 3.5Mhz – Results

M21 M60 M50 M70 W45 W55 W65 M19

M21

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 105 Nakvosas Mindaugas SK “Lapių medžioklė” 6 01:00:25 1 12:18[3] 21:22[1]
9:04
31:15[5]
9:53
43:46[4]
12:31
56:26[2]
12:40
60:03[6]
3:37
2 91 Volbikas ROLANDAS   SK “Pelengas” 6 01:04:21 2 9:11[3] 26:44[1]
17:33
39:31[5]
12:47
47:39[2]
8:08
54:38[4]
6:59
63:56[6]
9:18
3 73 Šiukšteris Tomas SK “Pelengas” 6 01:11:57 3 14:58[3] 31:56[1]
16:58
45:43[5]
13:47
53:06[2]
7:23
61:27[4]
8:21
71:29[6]
10:02
4 154 Navickas JULIUS SK “Lapių medžioklė” 6 01:19:42 4 15:58[3] 36:02[1]
20:04
49:30[5]
13:28
64:16[2]
14:46
71:14[4]
6:58
79:18[6]
8:04
5 51 Skudrickas MANTAS SK “Lapių medžioklė” 6 01:31:39 5 18:40[3] 39:32[1]
20:52
55:27[5]
15:55
64:40[2]
9:13
76:28[4]
11:48
91:07[6]
14:39
6 38 Tamaševičius AUDRIUS SK “Lapių medžioklė” 4 01:23:28 6 23:36[3] 37:13[5]
13:37
61:27[1]
24:14
82:54[6]
21:27

M21 M60 M50 M70 W45 W55 W65 M19

M60

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 14 Basys RIMANTAS  SK “Pelengas” 5 00:48:22 1 9:49[3] 19:57[5]
10:08
27:16[2]
7:19
37:26[4]
10:10
47:52[6]
10:26
2 44 Žukauskas ARTŪRAS Vilniaus universiteto radijo kl 5 01:36:12 2 18:59[3] 42:21[4]
23:22
59:14[2]
16:53
81:31[5]
22:17
95:48[6]
14:17
3 36 Maršalka Arūnas Vilniaus universiteto radijo kl 01:14:43 3

M21 M60 M50 M70 W45 W55 W65 M19

M50

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 143 Bartkus VIKTOR  SK “Pelengas” 6 01:19:12 1 11:00[3] 31:03[1]
20:03
46:48[5]
15:45
56:25[2]
9:37
64:14[4]
7:49
78:40[6]
14:26
2 35 Skudrickas ALGIRDAS SK “Lapių medžioklė” 6 01:19:36 2 15:28[4] 30:51[5]
15:23
38:23[3]
7:32
53:32[1]
15:09
72:49[2]
19:17
79:09[6]
6:20
3 93 Lazdauskas ROLANDAS   SK “Lapių medžioklė” 5 01:32:21 3 23:29[3] 46:40[1]
23:11
66:35[5]
19:55
83:04[2]
16:29
91:44[6]
8:40
4 2 Kalvelis VLADAS   SK “Pelengas” 2 01:06:05 4 18:40[3] 65:32[6]
46:52

M21 M60 M50 M70 W45 W55 W65 M19

M70

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 25 Dapkus ALGIMANTAS SK “Pelengas” 3 01:09:19 1 32:50[2] 49:42[5]
16:52
68:38[6]
18:56

M21 M60 M50 M70 W45 W55 W65 M19

W45

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 63 Kozyr Natalija Vilniaus universiteto radijo kl 5 01:49:04 1 33:50[3] 57:23[4]
23:33
73:26[2]
16:03
96:23[5]
22:57
108:43[6]
12:20

M21 M60 M50 M70 W45 W55 W65 M19

W55

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 164 Bogušienė Asta SK “Lapių medžioklė” 4 00:58:23 1 11:12[3] 30:27[2]
19:15
43:47[4]
13:20
57:46[6]
13:59
2 124 Užienė SIGITA  SK “Lapių medžioklė” 4 01:20:29 2 19:25[3] 43:50[2]
24:25
65:01[4]
21:11
79:53[6]
14:52

M21 M60 M50 M70 W45 W55 W65 M19

W65

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 133 Tomaševskaja Marija Vilniaus universiteto radijo kl 2 02:16:04 1 112:59[2] 134:09[6]
21:10

M21 M60 M50 M70 W45 W55 W65 M19

M19

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 19 Babelis Tomas Vilniaus universiteto radijo kl 5 01:45:35 1 25:40[1] 61:55[5]
36:15
74:01[3]
12:06
96:41[2]
22:40
105:09[6]
8:28

Šiaulių Rajono Pirmenybės 2022 – 144Mhz – Results


M21 M60 M50 M70 W21 W45 W55 W65 M19

M21

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 105 Nakvosas Mindaugas SK “Lapiø medþioklë” 6 01:00:48 1 7:34[2] 12:50[3]
5:16
18:37[4]
5:47
44:35[1]
25:58
55:56[5]
11:21
60:04[6]
4:08
2 28 Boguðas GEDIMINAS SK “Lapiø medþioklë” 6 01:19:18 2 18:18[4] 27:41[3]
9:23
41:53[1]
14:12
57:47[5]
15:54
67:45[2]
9:58
78:24[6]
10:39
3 38 Tamaðevièius AUDRIUS SK “Lapiø medþioklë” 6 01:22:01 3 11:49[2] 17:36[3]
5:47
35:17[4]
17:41
51:51[1]
16:34
74:36[5]
22:45
81:12[6]
6:36
4 91 Volbikas ROLANDAS   SK “Pelengas” 6 01:22:20 4 19:20[4] 36:50[1]
17:30
48:57[3]
12:07
62:11[2]
13:14
75:05[5]
12:54
81:21[6]
6:16
5 73 Ðiukðteris Tomas SK “Pelengas” 6 01:33:16 5 15:20[4] 37:08[1]
21:48
63:19[3]
26:11
69:55[2]
6:36
85:25[5]
15:30
92:19[6]
6:54
6 154 Navickas JULIUS SK “Lapiø medþioklë” 4 01:10:28 6 12:41[3] 24:58[4]
12:17
50:45[1]
25:47
68:40[6]
17:55
7 51 Skudrickas MANTAS SK “Lapiø medþioklë” 4 01:29:46 7 17:18[4] 31:35[2]
14:17
42:24[5]
10:49
88:37[6]
46:13

M21 M60 M50 M70 W21 W45 W55 W65 M19

M60

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 14 Basys RIMANTAS  SK “Pelengas” 5 01:11:54 1 19:50[4] 36:42[1]
16:52
54:15[3]
17:33
65:17[5]
11:02
70:54[6]
5:37
2 36 Marðalka Arûnas Vilniaus universiteto radijo kl 5 01:24:48 2 16:52[4] 32:48[3]
15:56
49:48[5]
17:00
71:20[1]
21:32
83:53[6]
12:33
3 44 Þukauskas ARTÛRAS Vilniaus universiteto radijo kl 5 01:43:58 3 29:59[5] 43:12[3]
13:13
55:28[4]
12:16
81:31[1]
26:03
103:00[6]
21:29

M21 M60 M50 M70 W21 W45 W55 W65 M19

M50

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 2 Kalvelis VLADAS   SK “Pelengas” 6 01:03:47 1 9:19[2] 22:32[3]
13:13
30:17[4]
7:45
42:35[1]
12:18
57:28[5]
14:53
62:59[6]
5:31
2 35 Skudrickas ALGIRDAS SK “Lapiø medþioklë” 6 01:05:48 2 9:40[4] 18:31[3]
8:51
28:16[2]
9:45
37:44[5]
9:28
55:22[1]
17:38
64:57[6]
9:35
3 143 Bartkus VIKTOR  SK “Pelengas” 6 01:21:08 3 12:05[3] 19:47[4]
7:42
36:50[1]
17:03
60:33[2]
23:43
73:42[5]
13:09
80:10[6]
6:28

M21 M60 M50 M70 W21 W45 W55 W65 M19

M70

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 25 Dapkus ALGIMANTAS SK “Pelengas” 3 00:52:08 1 15:46[3] 37:59[5]
22:13
50:44[6]
12:45

M21 M60 M50 M70 W21 W45 W55 W65 M19

W21

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 161 Kamarevceva GIEDRË SK “Lapiø medþioklë” 5 01:11:26 1 12:49[2] 18:43[3]
5:54
36:11[5]
17:28
56:25[1]
20:14
70:28[6]
14:03

M21 M60 M50 M70 W21 W45 W55 W65 M19

W45

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 63 Kozyr Natalija Vilniaus universiteto radijo kl 4 01:16:44 1 25:07[4] 41:52[1]
16:45
63:12[3]
21:20
75:52[6]
12:40

M21 M60 M50 M70 W21 W45 W55 W65 M19

W55

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 124 Uþienë SIGITA  SK “Lapiø medþioklë” 4 01:11:53 1 19:43[3] 38:31[4]
18:48
57:23[1]
18:52
70:44[6]
13:21
2 164 Boguðienë Asta SK “Lapiø medþioklë” 4 01:27:28 2 13:06[4] 52:57[3]
39:51
71:42[1]
18:45
86:18[6]
14:36

M21 M60 M50 M70 W21 W45 W55 W65 M19

W65

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 133 Tomaðevskaja Marija Vilniaus universiteto radijo kl 2 01:22:20 1 40:31[3] 79:48[6]
39:17

M21 M60 M50 M70 W21 W45 W55 W65 M19

M19

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 19 Babelis Tomas Vilniaus universiteto radijo kl 6 01:31:58 1 16:36[2] 33:23[3]
16:47
40:09[4]
6:46
62:15[1]
22:06
84:43[5]
22:28
91:11[6]
6:28

ARDF 2022

DateEventBulletinResults
2022-03-12Varžybos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėtiNuostatai-
2022-04-22 - 2022-04-24Vasaros sezono atidarymo varžybos--
2022-05-13 - 2022-05-15XVII atviros ARDF žaidynės “Saulės miestas-2022”--
-Šiaulių rajono pirmenybės--
2022-08-05 - 2022-08-07Atviras LXIV Lietuvos čempionatas --
2022-08-28 - 2022-09-03XX Pasaulio ARDF čempionatasNuostatai-
-Atviras LXIV Lietuvos čempionatas (foksoringas)--
-Vasaros sezono uždarymo varžybos--
2022-11-20Varžybos, skirtos Lietuvos kariuomenės dienai paminėti--
-2022 Metus palydint – Kalėdinės varžybos--

Azimutas 2022

DateEventLocationResults
2022-04-06Tour IPageluvisResults
2022-04-14Tour IIŠonaResults
2022-04-27Tour IIIBubiaiResults
2022-05-04Tour IVKryžbarkasResults
2022-05-11Tour VJuodlėResults
2022-05-18Tour VISvilėResults
2022-05-25Tour VIISprintasResults
2022-06-01Tour VIIISprintasResults
2022-06-08Tour IXSprintasResults
2022-06-15Tour XKryžbarkasResults
2022-08-31Tour XIJuodlė-
2022-09-07Tour XIIVėžežeris-
2022-09-14Tour XIIISvilė-
2022-09-21Tour XIVŠaltupis-
2022-09-28Tour XVBubiai-
2022-10-05Tour XVIUždarymas-

ARDF 2021

DateEventBulletinResults
2021-04-10Varžybos Lietuvos nepriklausomybei paminėtiNuostataiRezultatai
2021-04-25Sezono atidarymo varžybosNuostataiRezultatai
2021-05-08Varžybos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai Vasario 16 paminėtiNuostataiRezultatai
2021-05-14 - 2021-05-16Mistrovství ČR krátká trať 2m, soutěž NŽ 80m + foxoring--
2021-05-22 - 2021-05-23XVI atviros ARDF žaidynės “Saulės miestas-2021”-Rezultatai
2021-06-17 - 2021-06-20XXX atviros ARDF veteranų taurės varžybos--
2021-06-30 - 2021-07-03Pasaulio jaunių IV čempionatas (4 WYAC)--
2021-07-16 - 2021-07-18Atviras LXIII Lietuvos čempionatas--
2021-07-30 - 2021-08-01Šiaurės šalių čempionatas--
2021-08-14 - 2021-08-15Šiaulių rajono pirmenybės--
2021-09-01 - 2021-09-08XX pasaulio ARDF čempionatas--
2021-10-21Sezono uždarymo varžybos--
2021-11-20Varžybos, skirtos Lietuvos kariuomenės dienai--