Category Archives: Event

ARDF 2020

DateEventBulletinResults
2020-11-22Varžybos, skirtos Lietuvos kariuomenės dienai--
2020-10-24Sezono uždarymo varžybos--
2020-08-30 - 2020-09-05XX pasaulio ARDF čempionatas--
2020-08-22 - 2020-08-23Tarptautinės ARDF varžybos--
2020-08-13 - 2020-08-16Šiaulių rajono pirmenybės--
2020-07-31 - 2020-08-02Atviras LXII Lietuvos čempionatas--
2020-06-26 - 2020-06-30Pasaulio jaunių IV čempionatas (4 WYAC)--
2020-06-20 - 2020-06-21XV Balkanų ARDF čempionatas--
2020-06-11 - 2020-06-1430th OPEN ARDF OLD-TIMER COMPETITIONNUOSTATAI
BULLETIN
-
2020-05-30Lietuvos moksleivių pirmenybės--
2020-05-15 - 2020-05-17XV atviros ARDF žaidynės “Saulės miestas-2020”--
2020-04-24 - 2020-04-26Sezono atidarymo varžybos--
2020-04-03 - 2020-04-05IV Skierniewicių taurė--
2020-03-21Varžybos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti--

ARDF International Old Timers Competition 2019 – Results

144 MHz

ARDF INTERNATIONAL OLD TIMERS COMPETITION. ,
2019.07.13. 144 MHz Results (splits)
M21
# Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 KAZYMOV   VLADISLAV   RUSSIA 6 01:14:06 1 22:19[4] 35:29[2] 44:27[5] 55:59[3] 70:23[1] 73:29[100]
13:10 08:58 11:32 14:24 03:06
2 KALIAGIN DMITRYI RUSSIA 6 01:19:43 2 22:41[4] 39:30[5] 58:16[3] 70:31[1] 75:19[2] 79:12[100]
16:49 18:46 12:15 04:48 03:53
3 NAVICKAS  JULIUS  LITHUANIA 6 01:23:58 3 23:21[4] 31:00[5] 47:28[2] 53:22[1] 73:37[3] 83:23[100]
07:39 16:28 05:54 20:15 09:46
4 VOLBIKAS ROLANDAS LITHUANIA 6 01:33:14 4 19:29[4] 35:22[5] 47:34[2] 65:29[1] 83:39[3] 92:41[100]
15:53 12:12 17:55 18:10 09:02
5 SKUDRICKAS  MANTAS  LITHUANIA 6 01:44:05 5 28:27[4] 41:20[5] 52:23[1] 58:43[2] 92:16[3] 103:23[100]
12:53 11:03 06:20 33:33:00 11:07
6 NAVICKAS  PAULIUS  LITHUANIA 6 01:45:24 6 28:11[4] 55:08[5] 77:33[3] 96:43[1] 101:40[2] 104:42[100]
26:57:00 22:25 19:10 04:57 03:02
7 ŠŠIUKŠTERIS TOMAS LITHUANIA 6 01:46:17 7 23:27[4] 36:18[5] 61:44[3] 81:41[2] 101:29[1] 105:39[100]
12:51 25:26:00 19:57 19:48 04:10
8 TAMAŠŠEVIČIUS  AUDRIUS  LITHUANIA 5 01:22:51 8 28:38[4] 44:53[5] 55:59[2] 76:52[1] 82:08[100]
16:15 11:06 20:53 05:16
M40
# Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 KALVELIS   VLADAS   LITHUANIA 6 01:14:59 1 21:19[4] 29:58[5] 41:34[1] 54:02[3] 71:32[2] 74:25[100]
08:39 11:36 12:28 17:30 02:53
2 RUZGIS   KĘSTUTIS   LITHUANIA 6 01:19:00 2 21:50[4] 34:56[5] 52:23[3] 65:27[1] 75:54[2] 78:32[100]
13:06 17:27 13:04 10:27 02:38
3 MASILIONIS  REMIGIJUS  LITHUANIA 6 01:44:48 3 28:32[4] 57:59[3] 79:07[5] 92:40[2] 101:10[1] 104:16[100]
29:27:00 21:08 13:33 08:30 03:06
4 DAPKUS GINTARAS LITHUANIA 5 01:07:31 4 28:40[4] 39:38[5] 54:46[2] 61:15[1] 66:33[100]
10:58 15:08 06:29 05:18
M50
# Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5
1 SKUDRICKAS  ALGIRDAS  LITHUANIA 5 00:55:16 1 16:35[4] 31:44[2] 36:08[1] 45:38[3] 54:45[100]
15:09 04:24 09:30 09:07
2 BARTKUS   VIKTOR  LITHUANIA 5 01:24:28 2 28:31[4] 57:44[3] 76:00[1] 81:10[2] 83:52[100]
29:13:00 18:16 05:10 02:42
3 TALVER ANDRES ESTONIA 5 01:25:25 3 28:25[4] 60:39[2] 66:19[1] 75:48[3] 84:49[100]
32:14:00 05:40 09:29 09:01
4 KUUSIK KALLE ESTONIA 5 01:41:10 4 33:24[4] 55:17[2] 77:04[3] 96:15[1] 100:41[100]
21:53 21:47 19:11 04:26
5 VIIRA ANDRES ESTONIA 5 01:41:57 5 27:00[4] 45:23[2] 74:01[3] 97:43[1] 101:20[100]
18:23 28:38:00 23:42 03:37
6 KUDINOV  ALEKSEJ  RUSSIA 5 01:49:19 6 39:01[4] 68:35[2] 79:36[1] 93:14[3] 108:18[100]
29:34:00 11:01 13:38 15:04
7 GEDE TARMO ESTONIA 5 01:56:50 7 33:39[4] 69:25[2] 81:57[1] 103:15[3] 116:03[100]
35:46:00 12:32 21:18 12:48
8 DENISOV VALERIJ BELARUS 4 01:15:08 8 24:35[4] 61:54[1] 71:58[2] 74:29[100]
37:19:00 10:04 02:31
9 DAPKUS   ROBERTAS   LITHUANIA 4 01:34:02 9 19:05[4] 37:33[2] 42:10[1] 93:12[100]
18:28 04:37 51:02:00
M60
# Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5
1 SIMANAITIS  ALVYDAS  LITHUANIA 5 00:53:14 1 24:32[4] 32:12[5] 45:27[1] 50:01[2] 52:38[100]
07:40 13:15 04:34 02:37
2 ŽUKAUSKAS  ARTŪRAS  LITHUANIA 5 01:03:02 2 24:23[4] 39:29[5] 51:05[1] 59:25[2] 62:27[100]
15:06 11:36 08:20 03:02
3 MARŠŠALKA  ARŪNAS  LITHUANIA 5 01:09:50 3 23:34[4] 36:04[5] 46:34[1] 66:33[2] 69:12[100]
12:30 10:30 19:59 02:39
4 BASYS RIMANTAS LITHUANIA 5 01:12:41 4 28:30[4] 39:21[5] 56:07[1] 69:10[2] 71:58[100]
10:51 16:46 13:03 02:48
M70
# Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3
1 DAPKUS   ALGIMANTAS   LITHUANIA 3 00:57:46 1 34:51[5] 52:09[2] 56:56[100]
17:18 04:47
W21
# Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5
1 DAUDARAVIČIENĖ  VITA  LITHUANIA 5 01:11:19 1 16:43[2] 29:14[5] 40:54[1] 59:41[3] 70:36[100]
12:31 11:40 18:47 10:55
2 KAMAREVCEVA GIEDRE LITHUANIA 5 01:36:52 2 34:39[5] 58:31[3] 86:17[1] 92:09[2] 96:06[100]
23:52 27:46:00 05:52 03:57
3 ŠŠARPILO MIGLĖ LITHUANIA 4 01:37:53 3 49:30[5] 70:47[2] 91:54[1] 97:09[100]
21:17 21:07 05:15
W50
# Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5
1 SAVINYX  LARISA  RUSSIA 5 00:57:08 1 24:47[4] 34:29[5] 46:42[1] 52:15[2] 56:30[100]
09:42 12:13 05:33 04:15
2 BARTKEVIČIENĖ AUŠŠRA   LITHUANIA 5 01:03:41 2 23:39[4] 31:09[5] 50:51[2] 57:34[1] 63:02[100]
07:30 19:42 06:43 05:28
3 DAPKIENĖ AUŠŠRA   LITHUANIA 5 01:05:15 3 24:00[4] 39:24[5] 52:26[1] 62:05[2] 64:39[100]
15:24 13:02 09:39 02:34
4 DENISOVA NATALIJA BELARUS 5 01:19:05 4 27:41[4] 44:33[5] 65:39[2] 72:37[1] 78:16[100]
16:52 21:06 06:58 05:39
5 UŽIENĖ SIGITA  LITHUANIA 5 01:45:31 5 28:59[4] 49:55[5] 66:35[2] 96:44[1] 104:29[100]
20:56 16:40 30:09:00 07:45
6 BOGUŠŠIENĖ  ASTA  LITHUANIA 3 01:47:21 6 38:50[4] 53:21[5] 106:17[100]
14:31 52:56:00
7 TALVER AARI ESTONIA 1 01:30:08 7 88:37[100]        

3.5 MHz

ARDF INTERNATIONAL OLD TIMERS COMPETITION. 3.5 MHz, 2019.07.14. Results (intermediate times)

SFR event centre. Copyright (C) Sportservice Ltd. www.sportsystem.ru

M21 M40 M50 M60 M70 W21 W50 

M21

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 41 NAKVOSAS MINDAUGAS LITHUANIA 6 01:06:28 1 14:44[5] 25:53[3]
11:09
36:55[2]
11:02
48:45[1]
11:50
58:54[4]
10:09
66:04[100]
7:10
2 39 NAVICKAS  JULIUS  LITHUANIA 6 01:14:04 2 12:47[3] 23:56[2]
11:09
38:47[4]
14:51
53:35[1]
14:48
65:40[5]
12:05
73:44[100]
8:04
3 157 NAVICKAS  PAULIUS  LITHUANIA 6 01:14:50 3 9:37[3] 24:44[2]
15:07
37:58[4]
13:14
56:24[1]
18:26
65:26[5]
9:02
74:30[100]
9:04
4 59 KALIAGIN DMITRYI RUSSIA 6 01:17:54 4 9:48[3] 22:42[2]
12:54
39:56[4]
17:14
61:28[1]
21:32
69:42[5]
8:14
77:34[100]
7:52
5 14 KAZYMOV   VLADISLAV   RUSSIA 6 01:21:33 5 8:26[3] 21:53[2]
13:27
35:45[1]
13:52
43:29[5]
7:44
69:47[4]
26:18
81:11[100]
11:24
6 36 ŠŠIUKŠTERIS TOMAS LITHUANIA 6 01:22:50 6 13:36[3] 30:23[5]
16:47
40:20[1]
9:57
56:37[2]
16:17
71:16[4]
14:39
82:29[100]
11:13
7 43 TAMAŠŠEVIČIUS  AUDRIUS  LITHUANIA 6 01:31:15 7 20:20[3] 40:26[2]
20:06
57:07[4]
16:41
74:00[1]
16:53
82:34[5]
8:34
90:47[100]
8:13
8 63 VOLBIKAS ROLANDAS LITHUANIA 6 01:41:09 8 17:19[3] 36:37[2]
19:18
50:40[1]
14:03
64:49[5]
14:09
84:54[4]
20:05
100:51[100]
15:57
9 19 SKUDRICKAS  MANTAS  LITHUANIA 5 01:08:04 9 16:02[3] 37:25[2]
21:23
54:19[4]
16:54
67:35[100]
13:16
0:00


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W50 

M40

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5 #6
1 99 RUZGIS   KĘSTUTIS   LITHUANIA 6 01:14:15 1 14:55[5] 29:28[3]
14:33
41:59[2]
12:31
53:28[1]
11:29
63:23[4]
9:55
73:55[100]
10:32
2 51 MASILIONIS  REMIGIJUS  LITHUANIA 6 01:25:18 2 11:11[3] 27:07[2]
15:56
37:16[1]
10:09
50:35[5]
13:19
75:26[4]
24:51
84:56[100]
9:30
3 37 KALVELIS   VLADAS   LITHUANIA 6 01:33:30 3 16:09[5] 34:45[3]
18:36
49:26[2]
14:41
62:52[1]
13:26
81:22[4]
18:30
93:06[100]
11:44


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W50 

M50

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5
1 64 TALVER ANDRES ESTONIA 5 01:14:36 1 14:41[3] 27:10[2]
12:29
41:24[4]
14:14
66:54[5]
25:30
74:14[100]
7:20
2 47 KUUSIK KALLE ESTONIA 5 01:15:11 2 9:57[3] 27:08[2]
17:11
39:33[4]
12:25
67:29[5]
27:56
74:49[100]
7:20
3 147 DENISOV VALERIJ BELARUS 5 01:15:37 3 14:59[3] 32:02[2]
17:03
44:16[4]
12:14
67:27[5]
23:11
75:13[100]
7:46
4 50 SKUDRICKAS  ALGIRDAS  LITHUANIA 5 01:23:12 4 17:43[3] 29:21[2]
11:38
49:33[5]
20:12
73:00[4]
23:27
82:50[100]
9:50
5 34 BARTKUS   VIKTOR  LITHUANIA 5 01:29:11 5 16:09[3] 34:59[2]
18:50
53:40[4]
18:41
78:18[5]
24:38
88:39[100]
10:21
6 22 VIIRA ANDRES ESTONIA 5 01:34:53 6 13:39[3] 30:24[2]
16:45
53:34[4]
23:10
86:16[5]
32:42
94:27[100]
8:11
7 44 KUDINOV  ALEKSEJ  RUSSIA 5 01:44:48 7 12:32[3] 33:03[2]
20:31
50:23[4]
17:20
90:46[5]
40:23
104:10[100]
13:24
8 45 GEDE TARMO ESTONIA 5 01:59:12 8 14:58[3] 36:01[2]
21:03
70:43[5]
34:42
106:42[4]
35:59
118:52[100]
12:10


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W50 

M60

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5
1 32 BASYS RIMANTAS LITHUANIA 5 01:11:03 1 25:42[2] 40:31[4]
14:49
54:29[1]
13:58
62:33[5]
8:04
70:37[100]
8:04
2 21 SIMANAITIS  ALVYDAS  LITHUANIA 5 01:14:14 2 26:37[2] 42:00[4]
15:23
55:30[1]
13:30
64:34[5]
9:04
73:52[100]
9:18
3 31 ŽUKAUSKAS  ARTŪRAS  LITHUANIA 5 01:29:13 3 28:46[2] 48:42[4]
19:56
65:31[1]
16:49
79:22[5]
13:51
88:44[100]
9:22
4 163 MARŠŠALKA  ARŪNAS  LITHUANIA 5 01:32:33 4 26:46[5] 48:01[2]
21:15
63:18[1]
15:17
82:09[4]
18:51
92:08[100]
9:59


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W50 

M70

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3
1 18 DAPKUS   ALGIMANTAS   LITHUANIA 3 01:29:20 1 28:29[3] 69:07[1]
40:38
88:04[100]
18:57


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W50 

W21

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4 #5
1 9 GOLUBAEVA VIKTORIJA RUSSIA 5 01:04:47 1 12:23[3] 26:31[2]
14:08
40:39[1]
14:08
53:53[4]
13:14
64:26[100]
10:33
2 165 NAKVOSE NADIEŽDA LITHUANIA 5 01:09:25 2 10:53[3] 27:58[2]
17:05
44:47[1]
16:49
55:31[4]
10:44
69:03[100]
13:32
3 33 DAUDARAVIČIENĖ  VITA  LITHUANIA 5 01:18:38 3 13:34[3] 27:42[2]
14:08
43:26[4]
15:44
66:02[1]
22:36
78:15[100]
12:13
4 117 KAMAREVCEVA GIEDRE LITHUANIA 5 01:29:31 4 12:56[3] 31:57[2]
19:01
51:29[1]
19:32
74:46[4]
23:17
89:06[100]
14:20
5 25 ŠŠARPILO MIGLĖ LITHUANIA 5 01:33:34 5 15:34[3] 33:45[2]
18:11
53:47[4]
20:02
76:51[1]
23:04
93:13[100]
16:22
6 20 LOMTEVA DARIYA RUSSIA 5 01:47:54 6 27:57[3] 58:51[2]
30:54
85:40[1]
26:49
107:18[100]
21:38
0:00


M21 M40 M50 M60 M70 W21 W50 

W50

# Bib Surname Name Team *** Result Rank #1 #2 #3 #4
1 30 BARTKEVIČIENĖ AUŠŠRA   LITHUANIA 4 00:52:39 1 9:48[3] 27:38[2]
17:50
41:50[1]
14:12
52:15[100]
10:25
2 108 DENISOVA NATALIJA BELARUS 4 01:15:50 2 15:51[3] 33:58[2]
18:07
50:57[1]
16:59
75:09[100]
24:12
3 28 BOGUŠŠIENĖ  ASTA  LITHUANIA 4 01:17:02 3 19:10[3] 38:58[2]
19:48
60:43[1]
21:45
76:27[100]
15:44
4 65 UŽIENĖ SIGITA  LITHUANIA 4 01:19:33 4 18:12[3] 40:05[2]
21:53
61:11[1]
21:06
78:56[100]
17:45
5 146 SAVINYX  LARISA  RUSSIA 4 01:35:48 5 19:34[3] 47:46[2]
28:12
76:14[1]
28:28
0:00
6 124 TALVER AARI ESTONIA 4 01:40:24 6 27:50[2] 69:35[3]
41:45
86:28[1]
16:53
99:55[100]
13:27